Karawankenplatz 1

Privatni banking
Valentin Wedam

prok. Valentin Wedam
vodstvo, diplomirani finančni svetovalec

Tel.: +43 4274/2523 26
Faks: +43 4274/2523 11
valentin.wedam@rbgk.raiffeisen.at

  "Carpe Diem – Koristi dan"
Evelyn Stroj

Evelyn Stroj
diplomirana finančna svetovalka

Tel.: +43 4274/2523 44
Faks: +43 4274/2523 11
evelyn.stroj@rbgk.raiffeisen.at

   
Hannes Wiegele

Hannes Wiegele
finančni svetovalec

Tel.: +43 4274/2523 15
Faks: +43 4274/2523 11
hannes.wiegele@rbgk.raiffeisen.at

   
Oskrba privatnih strank
Ferdinand Wallenböck

Ferdinand Wallenböck
diplomirani finančni svetovalec

Tel.: +43 4274/2523 40
Faks: +43 4274/2523 11
ferdinand.wallenboeck@rbgk.raiffeisen.at

  "Ničesar velikega ni mogoče narediti brez navdušenja."
Nadine Kavalirek

Nadine Kavalirek
svetovalka privatnih strank

Tel.: +43 4274/2523 41
Faks: +43 4274/2523 11
nadine.kavalirek@rbgk.raiffeisen.at

  "Vsak dan brez smeha je izgubljen dan."
Oskrba podjetnikov
Dieter Reichmann

prok. dir. Dieter Reichmann
svetovalec podjetnikov

Tel.: +43 4274/2523 28
Faks: +43 4274/2523 11
dieter.reichmann@rbgk.raiffeisen.at

  "Nihče ni perfekten, toda vse je treba ukreniti, da to dosežemo."
Herbert Rutter

Herbert Rutter
asistent predsedstva & marketing

Tel.: +43 4274/2523 27
Faks: +43 4274/2523 30
herbert.rutter@rbgk.raiffeisen.at

  "Vse ostaja presenetljivo drugače."
Administration
Anna Sterba

Anna Sterba

Tel.: +43 4274/2523 10
Faks: +43 4274/2523 11
anna.sterba@rbgk.raiffeisen.at

 
"Smehljaj, ki ga podariš, se vrne."

Karawankenplatz 2

Servisna banka
Werner Jäger

Werner Jäger
svetovalec za stranke

Tel.: +43 4274/2523 23
Faks: +43 4274/2523 30
werner.jaeger@rbgk.raiffeisen.at

"Največje bogastvo je zdravje."
Andreas Esposito

Andreas Esposito
svetovalec za stranke

Tel.: +43 4274/2523 39
Faks: +43 4274/2523 30
andreas.esposito@rbgk.raiffeisen.at

"Kdor se baha, da se nikoli ni spotaknil, nikoli ni poskusil hoditi."
Julia Kupper

Julia Kupper
svetovalka za stranke

Tel.: +43 4274/2523 24
Faks: +43 4274/2523 30
julia.kupper@rbgk.raiffeisen.at

"Ne sanjaj svojega življenja, temveč živi svoje sanje."

Rizični & sanacijski menedžment
Walter Frühauf

dir. Walter Frühauf
predsedstvo rizični & sanacijski menedžment

Tel.: +43 4274/2523 33
Faks: +43 4274/2523 30
walter.fruehauf@rbgk.raiffeisen.at

   
Robert Kargel

mag. Robert Kargel
sanacijski menedžment

Tel.: +43 4274/2523 22
Faks: +43 4274/2523 30
robert.kargel@rbgk.raiffeisen.at

  "Tudi najdaljše potovanje se začne s prvim korakom."
Zagotavljanje kakovosti
Robert Kargel

prok. mag. Robert Kargel
Manager of Active Back Office 

Tel.: +43 4274/2523 22
Faks: +43 4274/2523 30
robert.kargel@rbgk.raiffeisen.at
  "Tudi najdaljše potovanje se začne s prvim korakom."
Ingrid Aichholzer

Ingrid Aichholzer
tržna serija Aktiv

Tel.: +43 4274/2523 45
Faks: +43 4274/2523 30
ingrid.aichholzer@rbgk.raiffeisen.at

   
Kathrin Gussnig

Kathrin Gussnig
tržna serija Aktiv

Tel.: +43 4274/2523 35
Faks: +43 4274/2523 30
kathrin.gussnig@rbgk.raiffeisen.at
   
Renate Herzog

Renate Herzog
tržna serija Aktiv

Tel.: +43 4274/2523 43
Faks: +43 4274/2523 30
renate.herzog@rbgk.raiffeisen.at

   
Christina Oratsch

Christina Oratsch
tržna serija pasiv

Tel.: +43 4274/2523 38
Faks: +43 4274/2523 30
christina.oratsch@rbgk.raiffeisen.at

   
Claudia Kucher

mag. (fh) Claudia Kucher
tržna serija pasiv

Tel.: +43 4274/2523 38
Faks: +43 4274/2523 30
claudia.kucher@rbgk.raiffeisen.at

   
Računovodstvo
Manfred Jessenitschnig

Manfred Jessenitschnig
vodstvo

Tel.: +43 4274/2523 20
Faks: +43 4274/2523 30
manfred.jessenitschnig@rbgk.raiffeisen.at

   
Andrea Taferner-Paul

Andrea Taferner-Paul

Tel.: +43 4274/2523 36
Faks: +43 4274/2523 30
andrea.taferner-paul@rbgk.raiffeisen.at
   
Notranja revizija
Gerald Kavalirek

Gerald Kavalirek
notranji revizor

Tel.: +43 4274/2523 18
Faks: +43 4274/2523 30
gerald.kavalirek@rbgk.raiffeisen.at

   
Porodniški dopust
Martina Nagele Martina Nagele

Tel.: +43 4274/2523 
Fax: +43 4274/2523 30
martina.nagele@rbgk.raiffeisen.at